EVA KAĞIDINDAN KOLAY BEBEK YAPILIŞI

kolay-eva-bebek-yapilisi

Eva kağıdından bebek nasıl yapılıyor? resimli ve anlatımlı olarak gördüğünüz bebeklerden çocuklarınızla beraber yapabilirsiniz.Çocuklarında faliyetlerinde severek yaptıkları bu eva kağıdını kırtasiye,oyuncakçı ve hobi malzemesi satan mağazalardan bulabilirsiniz.Bu sünger kağıtlarının her boy incesi,kalını,simlisi,desenlisi,tek yüzeyi yapışkanlı olanı,3 d boyutlusu olanı mevcut.

kolay-eva-bebek-yapilisi


Altaki kalıbı kullanarak bebeklerin  ellerini,ayaklarını,yüzünü ve yıldız şeklini kesiniz.Bebeğin yüzü olucak parçaları yapıştırmadan önce içine minicik elyaf yada pamuk koyarak bebeğin yüzünün tombulolmasını sağlayın sonra yapıştırın.Ellerine,ayaklarına ve yüzüne kalemlerle resimdeki gibi yüz ve renklendirmeler yapınız.İki adet yıldız kesin,Aynı şekilde yıldızlarında içinede pamuk yada elyaf doldurduktan sonra kenarlarından yapıştırınız.Sırasıyla önce bebeğin başını sonra el ve ayaklarını yıldızın arkasına kamufle ederek yapıştırınız.Bebeklerin saçlarınıda ince merserize iplerden yaparak başına yapıştırınız.Kolay Gelsin.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*