hobi-cubuklari-ile-sevimli-dekorlar

EV DEKORASYONUNDA SEVİMLİ FİKİRLERE BAYLACAKSINIZ


Doktorların kullandığı halk dilinde Dondurma çubukları olarak bilinen Hobi Çubukları ile yapılan Ev Maketleri,Takı Standı,Kalemlikler,Sandık,Takı Kutuları,Resim Çerçeveleri,Sandalye,Masa,Duvar Süsleri,Oyuncaklar,Bardak Altlıkları,Magnet ve Buzdolabı süsleri,Resim tutucular aklınıza ne gelirse Cami maketi,Ahşap Maket Kulübeler,Oyuncak Beşik ,Muhafaza Kutuları,ve Gece Lambası.

Öncelikle “Bu kadar Dondurma Çubuğu nasıl biriktirilir ?” diye aklından geçiren Arkadaşlar için Hobi çubuklarından biraz bahsetmek istiyorum. Kırtasiyelerde ve Hobi malzemesi satışı yapan sitelerden Tahta Çubuk,Hobi Çubukları ya da Tıbbi çubuklar diye satın alabilirsiniz.

Ahşap renkli çubuklar paket içinde 25 adet olur ve fiyatı Kdv dahil 10 lira.Ancak renksiz olanları çok daha ucuza gelir.Kendiniz Akrilik veya Guaj boya kullanarak Sprey ya da fırça ile de boyayabilirsiniz.

Hobi-Dondurma çubukları değişik boy ve genişlikte oluyor. 1 cm en 11,5 cm boyunda olan paket içinde 45 tane bulunan Hobi çubukları 5 tl satılıyor.  0,5 cm x 11 cm olanlar 45 adet 4.00 lira. Büyük Hobi çubukları 1,5 cm x 15 cm’dir ve 45 adetlik paketleri 6.00 liraya satılıyor.

Hobi Çubuğu ile yapacağınız Dekoratif süsler ile Bebek odalarına Bebeklerin resimleri için çok şirin Fotoğraf çerçeveleri yapabilir ya da Şirin Oyuncaklar yaparak odasının duvarına asabilirsiniz. Çocuk odaları içinde hem dekor hem kapı süsü olan İsimli Kapı levhaları çok şirin olur.


Bir Mucid kanalının paylaştığı Türkçe açıklamalı Hobi Çubuklarından Maket Ev yapılışını gösteren videoyu sayfa altından izleyerek Ahşap Çubuklardan nasıl Maket Ev yapılır? öğrenebilirsiniz. Ayrıca sayfanın altında Hobi-Dondurma çubuğu ile Sepet yapılışını öğrenebilirsiniz.

hobi-cubuklari-ile-sevimli-dekorlar
hobi-cubuklari-ile-sevimli-dekorlar

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak İnceleyebilirsiniz.

Hobi Çubukları ile İki Katlı Cumbalı Ev Yapılışı İzle

hobi-cubuklarindan-ekmek-sepeti-yapilisi
hobi-cubuklarindan-ekmek-sepeti-yapilisi

Hobi-Dondurma Çubuklarından Ekmek Sepeti Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on EV DEKORASYONUNDA SEVİMLİ FİKİRLERE BAYLACAKSINIZ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*