ETEKLERİ AJURLU 2-4 YAŞ ARASI ÇOCUK YELEK

etekleri-ajurlu-2-4-yas-yun-yelek
etekleri-ajurlu-2-4-yas-yun-yelek

Şiş İle Örülen Etekleri Ajurlu Örnekli 2-4 Yaş Kız Çocuklarına kadar Yelek Modelleri sayıları ve Yapım aşamaları Videolu Tarifi

Etekleri kıvrımlı ve Ajurlu Çocuk Yeleği Arka parçası 87 ilmek ile başlanıyor. Toplam da 5 motiften oluşan Arka parça da etekler ajurlu geri kalan bölümü Düz ile örülüyor.

2-4-yas-sis-le-ajurlu-kiz-cocuk-yelek
2-4-yas-sis-le-ajurlu-kiz-cocuk-yelek

Arka 87 ilmek ile başlandıktan sonra 3 sıra Örgü motifi yapılıyor Düz olarak devam eden bölüme geldiğinde aralar da 3 tane haraşo 11 ilmek düz şeklinde yapılacak.

Arka Kol kesimine geldiğinizde 15 ilmek 4 sıra haraşo ördükten sonra 6-7 ilmek kesilir Kalan 8 ilmek ile omuza kadar kol bitirilir.

Önler 52 ilmek ile başlanıyor aynı şekilde 3 sıra Motif konuluyor ve 3 motif 3 sıra şeklinde yapılırken Yelek ön lastik için 8 ilmek haraşo yapılıyor.

Kol ve Yaka Kesimleri video içinde gösteriliyor.Şiş olarak 3 numara şiş İp Olarak Su Yeşili Bebe Yünü tercih edilmiş.

Ajurlu 2-3-4 Yaş Çocuk Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ ANGORA SİMLİ FISTIKLI ŞAL TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares