EN KOLAY SAÇ BANDI VE ÖRGÜ BOYUNLUK MODELİ VİDEO

videolu-orgu-en-kolay-boyunluk-modeli

İşte sizlere Örgü Şişleri ile örülen Saç Örgü Modelli en kolay Örgü Boyunluk Saç Örgülü Örnek.Bu örneğin nasıl yapıldığını örgü işinde usta olanlar resimlere bakınca da anlarlar ama Videolu anlatımına bakarak daha rahat örnek çıkarabilirsiniz.

Burada Saç Örgüsü Örgü Boyunluk Saç Bandanası olarak ta iki türlü kullanılıyor. Eğer sadece boyunluk olarak kullanacaksanız Haraşo olan bölümleri daha geniş örerek Dağa geniş bir Örgü Boyunluk Atkı örebilirsiniz.

Bu Boyunluk Örgü Deseninde isterseniz haraşo olan yan bölümleri burada ki gibi çok güzel olan Waffle Örgü Modeli gibi örebilirsiniz.

Burada başka bir Örgüden Boyunluk modeli olan modelin nasıl örülüyor videolu Boyunluk Örme çalışmasına bakabilirsiniz. Burada linkini verdiğim Boyunluk örneği Balıkçı yaka yüksek yakalı bir model.

Tam 45 Tane Şal ve Örgü Boyunluk modelini bir sayfada paylaştığım özellikle Usta sınıfı örgücü hanımlar için tavsiyem Şal Modelleri sayfasına buradan bakabilirsiniz.

Burada da tam 39 Adet değişik Şal Örgüleri görebilirsiniz.

videolu-orgu-en-kolay-boyunluk-modeli
videolu-orgu-en-kolay-boyunluk-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ERKEKLER İÇİN ÖRGÜ BOYUNLUK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*