EN GÜZEL GELİN SAÇI MODELLERİ

2013 Senesi yeni çıkan Gelin başı modellerinden bazılarını sizlerede göstermek istedim. Nasıl bir gelin saçı yapacağınıza karar veremediyseniz burdaki Harika Gelin Saçı modelleri fikir verebilirler. Yazın gelmesiyle Düğün ve Sünnet şölenleri başladı. Öncelikle Gelin ve Damat adaylarına nazarca.com sitesi olarak mutluluklar diler, sünnet çocuklarınada bu özel erkekliğe ilk adım dedeiğimiz sünnetlerinde bol para ve altın takınmaları dilerim:). Son Model Gelin Başı topuz ve açık saç gelin başları görülmeye değer güzellikte. Hangi gelinliğin altına üstüne hangi saç modeli yakışır buyrun.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on EN GÜZEL GELİN SAÇI MODELLERİ

  1. Gelinlik modelleri kadar gelin başı modelleri de büyük önem taşıyor. Unutulmaz bir düğün için bütün detayları düşünmek gerekiyor. Aksi halde istenmeyen sonuçlar canımızı sıkabilir gelinlik modellerinin tamamlayıcı aksesuarı gelin taç modellerini de unutmamak gerekli..

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*