EN GÜZEL ANILARDAN FOTOĞRAF KOLAJI

en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi
en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi

En sevdiğiniz Fotoğrafları bir araya getirerek güzel bir Kolaj yapmak isterseniz sizde resimdeki gibi kendiniz Karon ve ahşap mandallar ile kendin yap duvara asılan Fotoğraf Kolajı yapabilirsiniz.

Resimli anlatımlı Ev de yapılan Fotoğraf kolajı için Ahşap mandal kullanılmış. Burada arzu edenler mandalları isterlerse akrilik boya ile istedikleri renklere boyayabilirler.

Bu yöntemi burada Kaşıkla Ayna Dekoru çalışmasında da nasıl kullanıldığını görebilirsiniz. Fakat bu çalışmada benzer teknikle Plastik kaşıklar kullanarak Ayna süslenmiş. Ama isteyeler aynı işi Mandal kullanarak ta yapabilirler.

Ahşap Mandalla Sepet Süsleme çalışmasında da yine mandallar dekor amaçlı kullanılarak Plastik kovalardan geri dönüşüm harika sepetler yapılıyor.

Geri dönüşüm çalışmalarına ilgi gösteren  çocuklar için basit ve güzel Mandalla Saksı Süsleme çalışmasına bakmalarını öneririm.

Bu çalışma için isterseniz evde olan karton Kolilerden de yararlanabilir ya da Kırtasiyeden yarım mukavva karton alabilirsiniz.

Eğer ortada kalan boşluk için arka tarafına yine bir karton yapıştırırsanız buraya Ayna veya yine büyük boy bir Fotoğraf ile değerlendirebilirsiniz.

en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi
en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi

en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi-2
en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi-3
en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi-4
Eğer karton ve mandalları boyamayı düşünüyorsanız bunu mandalları yapıştırmadan önce yapmanız gerekir
en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi-5
Ortada uran alanı da kullanmakta fayda var. Yine bir Fotoğraf veya Ayna kullanarak yapabiliriz
en-guzel-anilariniz-icin-fotograf-kolaji-yapimi-1

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*