EN GÜZEL 42 DANTEL ÖRNEKLERİ

Güzel Yeni Dantel Örnekleri

En Yeni ve En Şık Dantel Örnekleri-Tam 55 Tane Çok güzel Çeşitli Dantel Modelleri olan bu sayfada Yuvarlak,Kenar Dantelleri,Yeni Uç Danteller,Mutfak Takımı Danteller,Şık Dantel Şal,Dantel Tepsi örtüsü,Vitrin Dantelleri ve seçilmiş Dantel Örneği çalışmalarına bakabilirsiniz.

Dantel işinde çok iyi olan hanımlara tavsiye edeceğim Zor Dantel Örnekleri arasında Kanser tığ işi örneği ile yapılan daha sonra üzerine çiçek danteller dikilen modele bakmanızı öneririm.

Daha Fazla Dantel Örnekleri için  burada bulunan 66 tane Köşe Dantel Resimlerine tıklayarak bakabilirsiniz.

Danteller arasında en ilgimi çeken El yapımı Gelinlik üzeri Dantel Modeli oldu. Yabancı ülkelerde Gelinler Kendi hayallerindeki gelinliklerin üzerini Dantel ile yapıp altını istedikleri Tül ve kumaşlar ile tamamlıyorlar. Kenarları Dantelli Duvaklar ve Etek ucuna da Dantel Çiçekler dikiliyor.

Resimlere Tıkladığınızda daha büyük görebilirsiniz

Handmade crochet lace-Handgemachte Häkelspitze-Håndlavede hæklede blonder-Handgemaakte gehaakte kant

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. KAYDIRMALI AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ | Nazarca.com
  3. SALON TAKIMI VİTRİN DANTELİ AÇIKLAMALI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares