ELLE ŞİŞ YA DA TIĞ OLMADAN BEBEK BATTANİYESİ YAPIM

elle-bebek-battaniyesi-yapilisi
elle-bebek-battaniyesi-yapilisi

Alize iple Elle Örülen bebek Battaniye Modeli yapımı için tam olarak markası Alize Puffy İpten El Örgüsü İle Bebek Battaniyesi yapımı.Şiş ya da Tığ gerektirmeyen Elle Bebek Battaniyesi nasıl yapılır? videolu Örgü Battaniye yapımı.

Eller ile Örgü Örme Tekniği için geçmiş zamanda Şal Modeli çalışması görmüş ve paylaşmıştım.Ama Bebek Battaniyesi yapılışını ilk defa görüyorum.

alize-ipten-elle-battaniye-orme
alize-ipten-elle-battaniye-orme

Elle Battaniye Örme fikri çok hoşuma gitti ayrıca çabuk ve kolay örülüyor.Bu Battaniye için 5 Yumak Alize Puffy ip kullanılmıştır. Alize Puffy İp Fiyatı tek yumak 6,5 lira civarı ve toplam 14 değişik ip rengi bulunuyor

Alize ipte ilmekler hazır bir şekilde olduğundan zorluk çekmeden detaylı anlatımı izleyerek siz de 90×100 cm ebatlarında 50 ilmek ile başlayarak Elle Örgü Battaniye yapmaya başlayabilirsiniz.

alize-elle-bebek-battaniyesi-orme
alize-elle-bebek-battaniyesi-orme

Bir Bebek Yeleği düşünün Yaka Kol Kesimi Yapılmadan Düz ve Kolay Örülen Bebek Yeleği yapımı. Yeleğin yapılışı için de buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer Değişik ipler ile yapılan Bebek ve Çocuk Örgüleri için sizlere Bebek Örgüleri bölümüne bakmayı unutmayınız
Elle Battaniye Yapımı Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares