ELDİVEN,KEÇE DEKORATİF BİBLO HİNDİ TAVUK AİLESİ DİKMEK

dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu

Eldivenden neler dikilir sitemde biraz dolaşsanız şaşırırsınız hangisini yapacağınıza karar veremezsiniz. Eldiven kullanarak bir çok biblo,süs ve oyuncak dikebileceğinizi biliyormusunuz sitedeki El işi oyuncak bölümüne bakın menüden çorap ve eldivenlerden örülenleri görün mutlaka derim. Evet gördüğünüz gibi oldukça şirin evde dekoratif bir süs özel bir köşe neden olmasın:). Eldivenden anne baba Hindi,Tavuk ve Horoz ,Eldivenin parmaklarından içine detarjan ve şişe kapakları konulmuş yavru civciler. Keçe kumaşı ile renklenen aile çok şirin olmuş buyrun nasıl yapılır ? nasıl dikilir öğrenelim.

dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu
dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu

dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu-6
Eldivenlerin parmaklarından yanakları al boyanmış içine deterjan kapakları konularak yalancı oyuncak gözlerinden (kırtyasiyeden satın alınız) ve tabiki minik keçe kumaşlarından gaga ve ayaklar
dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu-3
Vernel gibi deterjan kapakları uzun büyük ve şekilli olur tabi isterseniz pamuk koyunuz.Kalplerden kanat unutmayınız
dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu-2
Malzemeler
dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu-1
Tavuklar
dekoratif-orgu-horoz-tavuk-ailesi-orgu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*