EL ÖRGÜSÜ 60 TANE BAYAN YELEKLERİ


bayan-orguel-yapimi-yelek-ornekleri
bayan-orguel-yapimi-yelek-ornekleri

Şıklığı Tamamlayan Örgü El Yapımı Bayan Yelekleri için burada tam 60 Tane Değişik Şişle ve Tığla Yapılan Dantel Kadın Yelekleri bulunuyor.

Çeyizlik Yelekler için daha çok Örgü Anne Yelekleri Kayın validelere ve eşin Büyük olan akrabalarına hediyelik Yelekler olarak verilirken Genç Gelin adayları Gelin Yelek Modelleri arasından kendine zarif modelleri tercih ediyor.

Şiş ile Örme El Yapımı Yelek Örnekleri için Bugün Gönül hanımın Örgü Akasyalar Modeline bakabilir zarif Yelek örneğini çok beğeneceğinizi umarak buradan ulaşabilirsiniz.

fistikli-yelekler-anne-orguleri

Yaz ayları gelmek üzere ama Baharlık Yelek Modelleri için sizlere Değişik Yelek Modelleri içinden seçtiğim Yelek anlatımlarının bazıları Örgü Örme Videoları bölümünde bulabilirsiniz.

Açıklamalı Tığ işi Yelekler ve Şiş İşi Anlatımlı Yelek Örnekleri ve modellerine menüde bulunan Yelek Örnekleri arasından en yeni Örgü Modellerine de bakabilirsiniz.

Benden Anne Yeleği siteleri istiyorum diye ricada bulunan Mukaddes hanım ve Yelek desenleri için fikirler arayan hanımlara burada bir kaç tane El Örgüsü Anne Yelek Modelleri de sundum.

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ SEVGİ YOLU YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*