EĞİK DÖNGÜLER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK YAPILIŞI

egri-donguler-orgu-modeli-yapilisi

En güzel Yeni Örgüler ve Yeni Örgü Modelleri-Videolu Eğik Döngüler Örgü Modeli Yapılışı-Yine ve yine güzel bir Örgü desenini sizler ile paylaşmak istedim. Güzel bir Hafta sonu geçirmeniz dileği ile kendine değişik,kolay ve şık bir Örnek arayan hanımlar için farklı bir örgü modeli buldum.

Örnek yabancı anlatımlı ancak sizde göreceksiniz örneği gösteren hanım gayet detaylı ve anlaşılır bir şekilde gösteriyor.Bu aralar sizlere Örgü Modeli dışında Örgü Giysi modelleri de göstermeye çalışıyorum.

Gelen yoğun istekler üzerine Afgan işi örgü modelleri arasından seçtiğim Tunus İşi Bebek Yelekleri ve bebek örgüleri Tunus modellerine buradan bakabilirsiniz.

Size birde Sevgi hanımın Yazlık Örgü giysi örgüler örmeniz için Ters Başak Örgü Modeline bakmanızı tavsiye etmek istiyorum. Bu örneği daha önce yabancı anlatımlı Yılan Kafesi Örneği olarak sizlere sunmuştum.

Eğik Döngüler Örgü Modeli yapılışı videosunu altta izleyebilirsiniz.

egri-donguler-orgu-modeli-yapilisi
egri-donguler-orgu-modeli-yapilisi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TÜRKÇE VİDEOLU BAHAR DALI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI İZLE | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*