E-KİTAP FATOŞ OKUNMASI GEREKEN ROMANfatos

İnternet’ten e-kitap Fatoş adlı Roman

En sevdiğim şeylerden biridir Kitap okumak. Dün gece sitemlerimden biraz çıkarak kendim için bir şeyler yapmaya karar verdiğimde aklıma İnternet’ten E-Kitap okuma fikri geldi. Daha önce İnternet üzerinden nasıl oldu da e-kitap okumadığıma ya da aklıma gelmediğine şaşırarak Google E-Kitap oku yazdığımda karşıma çıkan ilk e-kitap okuma sitesine giriş yaptım.

Daha önce e-kitap okumadığım için sunumu nasıl slayt mı? yoksa numaralandırılmış sayfalardan mı ibaret diye merak içerisinde e-kitapları incelemek için ilk önce Kategorilere baktım fakat o kadar çok seçenek mevcuttu ki ben aralarından Roman okumayı tercih ettim. Tabi doğal olarak okuyacağım kitabın Ön sözüne, ismine ve kapak resmine göre seçim yapacaktım kitabımı seçtim ve kitabın adı Fatoş.

Bir Aşk Romanı olan Fatoş 68 sayfalık  ve 1. Bölümü okumaya başladım. Kendimi çok iyi tanıdığım için gecenin 2.45 de başlayan kitap okuma maceramın sabaha karşı tamamını okuduktan sonra noktalanacağını bilerek başladım kitabımı okumaya. Tabi siz isterseniz bir kaç sayfa okuyup diğerlerini daha sonra okuyabilirsiniz ayrıca öncelikle siteye üye olmalısınız ve mailinize gelen Aktivasyon linkini onaylamanız gerekiyor zaten bu işlemler çok kısacık sürüyor. Fatoş ücretsiz okunan kitaplardan bir tanesiydi. Bu Kitabı okumaya beni Ön sözünde yazılı olan şu Metin ikna etti diyebilirim.

fatos
fatos

Zamanın bir yerinde öyle bir kırılma noktası yaşarsınız ki, bir daha asla eskisi gibi olmazsınız... …” Roman da iki kişiden bahsediliyor ama benim Kahramanım İhtiyar ismini kullanan beyefendiydi. İhtiyar Romanında isimsiz yazarı ayrıca. İhtiyar Romanın da bir kadın nasıl sevilir ? Bir kadına nasıl yaklaşılmalı ? Beyefendice nasıl aşık olunur ve o Aşk kadına nasıl itiraf edilir onları öğretiyor.

Romandaki İhtiyar beyefendi 43 yaşında Fatoş 37 yaşında bir Hanımefendi. Facebook’ta beğeniler ve yorumlarla başlayan arkadaşlıkları seviyeli bir şekilde ilerleyişi İhtiyar beyin hissettiği duyguları inanılmaz etkiledi beni. En çok Romanda İhtiyar beyin Fatoş’a yazdığı mesajları etkiledi. Bir insan duygularını, düşüncelerini ancak bu kadar güzel sözlerle ifade edebilir di.

Bir çok yerde bir kaç satırı defalarca sindire, sindire okudum. Kitabı okuduktan sonra sevmeyi unuttuğumuzu bilmediğimizi hayatın zorlukları arasında boğuşurken seviyorum kelimesinin sadece sözlerden ibaret olduğunu ve sevgimizi artık birbirimize gösteremediğimizi fark ettim.

Romanda İhtiyarın Fatoş’a yazdığı Günaydın ve iyi dileklerini ifade ettiği mesajları dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Sana Yazmak ile son bulan mesajları tekrar,tekrar okudum. Beni Kitapta çok etkileyen mesajlardan biri İhtiyarın duygularını tüm samimiyeti ile ifade ettiği mesaj ve Fatoş’un adresini istediği Mesaj. O kadar güzel yazmış ki merak ediyorum hangi kadın böyle güzel kelimelerle ifade edilen bir aşk ve davet karşısında kayıtsız kalabilir ki?

Sizlerden ricam emeğe karşı lütfen kitap hakkındaki fikirlerinizi Romanın yorumlar bölümünden yazmanız. Romanın yazarı ve Kahramanı İhtiyar çok kısa bir sürede yorumunuza cevap yazacaktır. Sağolsun benim yazdığım yoruma çok kısa sürede cevap vererek beni çok mutlu etti.

Çocukluğumdan beri en büyük hayalimdi bir Yazar olmak fakat bunun için belirli donanımlara sahip olmak gerekiyor. Benim ne kelime haznem geniş nede imla kurallarından bihaberim maalesef.

Öncelikle İhtiyar Beyefendiye bu güzel Roman’ı bizlere ücretsiz sunduğu için çok Teşekkür ediyorum. Yaşanmış bir aşk hikayesinin gerçek kahramanı tarafından yazılan bu güzel Aşk Romanı eminim sizin de çok hoşunuza gidecektir. Fatoş adlı Romanı buradan okuyabilirsiniz .

Sayfaya girdiğinizde sağ tarafta Ücretsiz Hemen Oku yazan yeşil bölüme tıklayarak Fatoş adlı güzel Kitabı okumaya başlayabilirsiniz. Bu arada isterseniz Ücretsiz olarak sizde kitabınızı hikayelerinizi yayımlayabilirsiniz. Tabi burda bu güzel hizmeti sunan www.mobidik.com sitesinede çok teşekkürler.

Not:İsteyenler Kitabi pdf olarak indirebiliyor

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5074 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

9 Comments on E-KİTAP FATOŞ OKUNMASI GEREKEN ROMAN

    • Ben üye girişi yaparak baktığımda sadece Kütüphaneye kaydettiğimi gördüm ama sitede okumaya açık olarak bulamdım. İnternette araştırdığımda bir sitede kopyasını buldum buradan link vermem doğru değil bu nedenle özelden size buradaki vermiş olduğunuz mailden linki göndereceğim

  1. ya ben okuyamdim fatoş sana.yazmak adlı romani bulamadim.lutfrn yardim.edebilirmisiniz ve.siteye uye oldum okumak icin okuyamiyorum

  2. sn dilek hanım… inanın gözlerim dolu dolu yazıyorum bu satırları.. Fatoş ile ilişkimiz hiç de arzu etmediğim bir biçimde sona ermek zorunda kaldı… tamamen bizden bağımsız, dış etkenler nedeniyle.. bu yüzden kitabı aslında yarım bırakmıştım. elim bir türlü gitmemişti tamamlamaya.. ama bu yazdıklarınız ben o kadar mutlu etti ki, şimdi sanırım Fatoş ile birlikte dolu dolu yaşadığımız o unutulmaz yaz ve sonbahar mevsimini yazmak için bana yeni bir heves gelir gibi oldu.. ne kadar sürer bilmiyorum ama, yazacağım.. bundan emin olabilirsiniz.. herşey gönlünüzce olsun… çok teşekkür ediyorum ilginize…

    • Merhaba Sevgili İhtiyar
      Maalesef ki hayatta bir çok yaşanmış ve yaşanacak şeyler hiçte istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. 5 Mart’a 41 yaşıma gireceğim biten giden yok olan sadece anıları kalan 41 yılıma dönüp baktığımda o kadar çok yarım kalan ve yaşanmamış şeyler var ki anlatamam. Bir çok insanın hayatında hiç hakketmediğini düşündüğü ayrılıklar, hayal kırıklıkları, pişmanlıklar ile dolu maalesef.Aynanın karşısına geçip kendime baktığımda tüm yaşanmış hüzünlerim, mutsuzluklarım, umutlarımın gerçekleşmeyişinin izlerinin yüzüme yansıdığını artık gözlerimin içinin eskisi kadar parlamadığını gördüğümde daha iyi bir Hayat hak ettiğimi düşündüğüm çok zaman oluyor. Ben eş olarak çok şanslı bir kadınım aslında çok iyi ve beni gerçekten çok sevdiğini bildiğim benimde tüm kalbimle çok sevdiğim bir Adamın eşiyim. Eşim ile ben o kadar farklı insanlarız ki tüm hayat görüşümüz,duruşumuz,Siyasi görüşlerimiz, sevdiğimiz yemekler vs çok ama çok farklı. Fakat aramızda ki derin sevgi tüm bunları görmemezlikten gelmeyi belkide kabullenmemizi sağlıyor. Şunu çok iyi biliyorum ki 41 yaşama kadar bu Dünya’da hiç bir kimse eşimin beni sevdiği kadar sevmedi ve eşimin benim için yapabileceklerini hiç kimsenin yapmaya cesareti olmazdı. Sizin Fatoş ile ilişkinizin bitmesine çok ama çok üzüldüm umarım bu ilişki mümkünse tekrar başlar ve yine eskiden olduğu gibi çok ama çok mutlu olursunuz. Genelde biten bir aşkın ardından aşkın Kahramanları yaşanan güzel günleri unutup Lanet okurlar birbirleri hakkında atıp tutarlar fakat görüyorumki siz Beyefendice sevdiğiniz gibi ayrılığıda Beyefendice kabullenmişsiniz. Bellimi olur belki Fatoş için yeni bir başlangıç olacak Merhaba mesajı yazmak gerekiyordur o tüm içtenliğinizle ve samimiyetinizle ona yazdığınız mesajlardaki gibi. Kitabınızın devamını merakla bekliyorum Sevgili İhtiyar.

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*