DUVAR DÖVMESİ ÇİÇEK ŞABLONLARI

duvar-dogmesi-cicek-sablonlari

Eski duvar boyalarının o sadeliği ve tek renk oluşu eskilerde kaldı. Artık Duvar Dövmesi desenlerinden oluşan Duvarlar çok güzel görünüyor.

Duvar Döğmesi Çiçek Şablonlarından kullanarak sizde evinize Duvar Dövmesi yapabilirsiniz.

Evde nasıl Duvara Resim,Dövme ve desenler yapılır?

Öncelik ile bu resimlerin çıktısını alın. Kretuar ya da falçata yardımı ile Çicekleri kesilmesi gereken yerlerden kesin.

Daha sonra Sprey  Boyalar ile duvarı boyayın. Bunun için normal Duvar boyalarından ya da daha canlı durması için Yağlı ve Plastik boya ile boyaya bilirsiniz.

Çiçek Motifi Eskizleri sizler için 8 değişik renkte bulunmakta.

Tabi Kara Kalem Çiçek Şablonları farklı amaçlarda Dekupaj,Ahşap,Cam Boyama,Nakış,Kurdele Nakışı ya da boyama sayfası olarak değerlendirebilirsiniz.

duvar-dogmesi-cicek-sablonlari
duvar-dogmesi-cicek-sablonlari

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz

Wall tattoos Flower Templates-Wandtattoos Blumen-Vorlagen-Modèles mur tatouages de fleurs-Wall tatoveringer Flower Skabeloner-Muurtatoeages Flower Templates-Wall tatoveringer Flower Maler-Muro tatuagens Templates Flor-Wall tattoos Teimpléid Flower-Muro tatuajes plantillas de flores-Vägg tatueringar Flower mallar-Muro tatuaggi Modelli Fiore-Fali matrica Virág sablonok-दीवार फूल टेम्पलेट्स टैटू

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*