DUVAR BOYAMADA SÜPÜRGE YÖNTEMİ İLE MODERN DUVAR BOYAMA FİKRİ

duvar-boyasinda-cizgili-nasil-yapilir

Kış bitince ilk iş bahar temizliğine başlamadan kışın soba ve sigara dumanından sararan duvarları boyamak ile işe başlıyoruz. Eğer artık klasik düz duvar boyamalarından sıkıldı ve daha modern bir duvar boyamayı düşünüyorsanız burdaki yönteme bir bakmalısınız. Önce bir rulo yardımı ile duvar istenilen renge boyanıyor ve boya kurumadan önce bir süpürge yardımı ile yukardan aşağı doğru süpürgeyi sürerek değişik bir teknikle çizgili olarak şekil verebilirsiniz.Tabi bu işlemi açık renk boya üzerinde yaptığınızda iyi sonuç vereceğini düşünmüyorum. Şeklin yada duvar boyası dekorunun diyeyim kendini gösterebilmesi için en iyi sonucu alabilmek için koyu renk olması şart diye düşünüyorum. Rulo fırçaların hayatımıza girmesiyle kendi evini boyamak isteyenlerin işi kolaylaştı. Fakat iyi bir boyacının ustalıkla yaptığı boyanın yerini tam olarak tutması mümkün değil. Bizler ne kadar evimizi kendimiz boyasakta köşeleri ve ayrıtları bulaştırmadan boyamak ustalık istiyor.

duvar-boyasinda-cizgili-nasil-yapilir
duvar-boyasinda-cizgili-nasil-yapilir
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on DUVAR BOYAMADA SÜPÜRGE YÖNTEMİ İLE MODERN DUVAR BOYAMA FİKRİ

  1. Ben yaptım berbat oldu okadarda basit değil. Beyazın üzerine o pembeyi vurdum. Tek katta çok kötü oldu mecburen ikinci katı vurdum istenilen sonuca ulaşamadım. Siz bunu uyguladınızmı ilk katta nasıl kapattınız o beyazı. Eğer uyguladığınız videosunu paylaşın

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FIRÇADAN YERLERE DAMLAYAN BOYALAR İÇİN PRATİK FİKİRLER | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*