DÜĞMELERDEN ÇİÇEK YAPMA

dugmelerden-cicek-yapimi

Giysilerimizde kullandığımız düğmelerden çok şık broş,süs çiçekleri yine giysilerinize süs amaçlı olarak,el işlerine,kırlent,yastık süslemede,resim çerçevesi yapmada kısacası bir çok şekilde dekor ve süs amaçlı kullanabileceğiniz güzel çiçekler yapabilirsiniz.Ben böyle düğme çiçekleri hobi çubuklarından yapacağım resim çerçevesinin çevresine yapıştırarak kullanmayı düşünüyorum.Düğmelerden neler yapılır bakınız

dugmelerden-cicek-yapimi

5 adet aynı model ve renk çiçek bir araya çiçek şeklinde getiriniz ve üste yapıştıracağınız düğmenin büyüklüğünde bir keçe kumaşına yapıştırıcı sürerek bu düğmelere yapıştırınız.Büyük düğmeyi en üstüne onunda üstüne keçe yada küçük düğmeler yapıştırabilirsiniz.Arzu ederseniz broş olarak yada süs amaçlı olarak bir yerlere takacaksanız resimdeki gibi bir çengelli iğneyi bir kumaş yardımı ile arkadan yapıştırabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*