DIŞ VE İÇ CEPHE TAŞ GÖRÜNÜMLÜ DUVAR KAPLAMA MODELLERİ

Dış cephe Ve İç Cephede kullanılan aynı gerçek taşmış gibi Görünen Duvar kaplamalar , gerek taşlara oranla hem daha ucuz hem maliyeti az ve daha çabuk sürede döşenip kaplanıyor.Gelişen teknoloji, dekorasyon konusunda da pek çok yenilik getiriyor. artstone paneller, mekanlara, eskinin taş, arduvaz, beton, kiremit görüntü ve hissini verirken, yeni teknoloji anlayışıyla üretilmiş olmasının avantajlarını barındırıyor.Evinizi veya ofisinizi doğal taş görünümlü duvar kaplama sistemleri ile kaplattığınızda estetik bir dekorasyonunun yanında mekânınızı nem ve rutubetten koruyarak daha avantajlı bir duvar sistemine sahip olmuş olacaksınız. 55 civarı farklı desen seçeneği bulunan  doğal taş görünümlü duvar kaplamaları, talep etmeniz halinde istediğiniz ölçülerde kesilerek duvarlarınıza uygulanabiliyor.Vida ve dübel kullanarak kaba inşaatı bitmiş mekânların duvar ve tavanlarına uygulanabiliyor. Üstelik kansorejen hiçbir madde içermemesi sebebiyle son derece sağlıklı duvarlarınız oluyor.

Eğer sizlerde Evinize,Yazlığınıza,Ofsinize İç Ve Dış cepheler için bu tarz kaplamalar istiyorsanız işlerinin Erbablarına Bu İşi Usatalıkla Yapan Firmalara Burdan Buyrun.Taskaplama.org- Hem ücretlerini Hemde yüzlerce Çeşide ulaşabileceğiniz Site Ve Şirketler.

Djfiberpanel.com Refaransları,uyguladıkları alanlar,Gerek sitelerinin ve yaptıkları işlerinde kaliteleriyle öne çıkan büyük firmalardan.

Everine İş Yerlerine  Yapay Taş Görünümlü Şelale yaptırmak istiyenler içinde Yine işlerinde temiz çalışan bu işin ustası olan Firmalardan İzselale.com.Sitesini ziyaret ederek Çalışmalarını ve Modelleri İnceleyebilirsiniz.

duvartas-gorunumlu-duvar

 

 

 

Translate

Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

41 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 8 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>