DİK BAŞAK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK YAPILIŞI

dik-basakli-orgu-modeli
dik-basakli-orgu-modeli

Kolay Örgü Modelleri– Güzel bir Örnek ile size Bugün Dik Başak Örgü Modeli nasıl yapılır? Türkçe Videolu Örgü

dik-basak-orgu-modeli
dik-basak-orgu-modeli

Modeli Tarifini tanıtmak istiyorum.

Sevin hanımın anlatımı olan Dik Başaklar Örneği değişik Örgüler yapılan bu Model Bayanlar,Erkekler ve Çocuklara Örgü Giysiler örmek için kullanılan bir model.

Dik Başak Örneği tek renk ile örülüyor ancak isteyenler Çizgili Örgü modeli olarak ta kullanabilirler.

Dün size Ebruli Bebek Yelek yapılışı olan Küçük çocuk Yelek Yapılışını burada baştan sonuna kadar Şiş İşi Bebek Yelek Nasıl Yapılır? burada gösterdim.

Dik Başaklar Örgü deseni esnek elastik örgü modeli olduğundan Örgü Modelleri için Fantazi Lastik örneği olarak ta kullanılır.

Özellikle Örgü Bereler de ister Lastik Örgüsü ister Örgü Bütününde çok kullanışlı bir Örnek.Bayan Yelekleri için Şiş işi ya da Tığla yapılan Yeleklerin Lastik kısmını Dik Başak Modeli ile yapabilirsiniz.

Başka bir Türkçe Örgü Modelleri örneği olan Ajurlu Sultan Örgü Modeli buradan bakıp görebileceğiniz Bayan Yelek Örgü Örneği olarak ta çok yakışan bir örnek.

Örgü Dik Başak Modeli Yapımı izle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares