DESENLİ ÇİÇEKLİ ZARF ŞABLONLARI

Hazır desenli üzerinde çiçekleri ve güzel şirin desenleri olan Zarf arayanlar için çok güzel Zarf Şablonları. Sevdiklerinize yazacağınız onları mutlu edecek olan notlarınızı bu güzel zarfların içinde sunmak istememizsiniz?

Yaz ayında düğünü olanlar böyle güzel Zarfları kullanarak Davetiyelerini sevdiklerine dağıtabilirler. Özel bir doğum günü davetiyesi hazırlamak isteyenler içinde geçerli tabi ki.

El yapımı Zarf yapmak isteyenler için zarfların kesim şekli ilham verebilir.

Hazır Desenli Çiçekli Zarf Şablonları

Anaokulu etkinlikleri içinde çok şirin üzerinde sevimli görseller olan Zarfların çıktısını aldıktan sonra katlayıp yapıştırınız.

Eğer bu güzel Zarfların içine Desenli mektup sayfaları isterseniz eminim seçtiğiniz zarfa uygun güzel renkli, çerçeveli A4 kağıtlarından faydalanabilirsiniz.

Kolay Zarf yapmak için kullanabileceğiniz Zarflar.  Eva kağıdından Zarf şeklindeki Çanta yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİZGİLERİ RENKLİ HAZIR DOSYALAR | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*