DERGİ GAZETE KAĞITLARINI DEĞERLENDİREREK SEPET ÖRME

dergi-gazete-kagitlarindan-yuvarlak-sepet-ormek

Gazete kağıtlarını nasıl değerlendiririm sorunuz için çok güzel bir proje ile sizlerleyiz. Resimdeki gibi ince şerit rulolar yaparak bu rulolardan sepetler örebilirsiniz. Daha önce paylaştığım Gazete kağtlarından şeritlerle sepet örme sayfamızdaki gibi sepet öreceğiz fakat bu sepetimiz yuvarlak.

Sepetinizi ördükten sonra sprey akrilik boyalarla boyayabilirsiniz. Bir sayfa gazete kağıdını 2 ya da 3 e bölerek rulo yapmaya başlamadan önce güzelce yapıştırın sıkı bir rulo yapın ve rulo bitince ucunu yine düzgünce yapıştırınız ucu açılıp rulo bozulmasın.

Resimde gazete kağıdı yerine gazete dergisi kullanmışlar fuşe kağıdı dergilerden kullanırsanız en son boyama aşamasında boyayı emmeyebilir diye düşünüyorum.

DIY-Newspaper-Basket-kiniting
DIY-Newspaper-Basket-kiniting
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*