DENİZ TOPUNA İP SARILARAK AVİZE YAPILIŞI

iple-balonla-avize-yapilisi

Bu tekniği kullanarak çeşitli süslrde yapılıyor.onlar için hobi adlı menümüze bakmanızı tavsiye ederim.Resimde Deniz topu kullanılmış.Öncelikle deniz topunu şişirip tüm çevresine ip sarıyorsunuz.Daha sonra duvar kağıdı yapıştırmada kullanılan toz tutkalın içine su koyup sıvılaştırınız ve o tutkalı ipin her tarafına iyice sürünüz iyice kuruduktan sonra deniz topunun havasını indirip içinden çıkarınız.Eğer deniz topu yoksa balon kullanın ve sonunda balonu patlatarak içinden çıkarınız.resimdekiler sıvı sprey yapıştırıcı sıkarak bu işlemi uygulamışlar.Avizeniz Hazır Kolay Gelsin

iple-balonla-avize-yapilisi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on DENİZ TOPUNA İP SARILARAK AVİZE YAPILIŞI

 1. Site yapacaksanız önce Türkçe’yi doğru dürüst öğrenin. “İster misiniz” ayrı yazılır. (Dahası da var, siz en iyisi bir Türkçe dilbilgisi kitabı alıp okuyun.)

  • Sevgili Dil Bilgisi nickli Arkadaşım.
   Önerin için çok teşekkürler doğru söylüyorsun türkçe yazım hatam çok.Ben ilk okul mezunu bir hanımım malesef okulda da türkçem çok iyi değildi.Ne kadar dikkat etmeye çalışsamda hatalarım çok oluyor.Ama ne kadar türkçem çok iyi olmasada uslubuma dikkat eder insanları kırmamaya çalışır öneri ve ikazda bulunacağım zamanda nezaketimi elden bırakmam.Benimde size nacizane önerim Nezaketinizi koruyarak uygun bil dil ile önerinizi sunmanız.Fakat dedikleriniz doğru olduğu için kaile alacak ve oğlumun Türkçe Dil Bilgisi kitabını okuyacağım.Teşekkürler.

  • “Dil Bilgisi” adlı vatandaş, “Türkçeyi” yazarken -yi ekini kesme işaretiyle ayıramazsın. Çünkü dilimize göre yapım ekinden sonra gelen çekim ekleri kesmeyle ayrılmaz. Bir de kalkmış yarım bilginle insanlara ders vermeye kalkıyorsun. Sen önce insanlara karşı nezaketini korumayı öğren. Bu arada nasıl davranman gerektiği konusunda “admin”in nezaketi belki sana bir fikir verebilir.

   • Merhabalar Bora Bey
    Maalesef gördüğünüz gibi insanlar yapabildiklerinizi takdir etmek yerine yapamadıklarınız için nezaketsizce usluplarla kırıcı olabiliyorlar. Bu arada Nasıl bakarsan öyle görürsün diye bir söz var. Güzel bakmak ta bir Erdem olsa gerek.Desteğiniz için teşekkürler.

1 Trackbacks & Pingbacks

 1. İP VE TUTKALLA DEKORATİSF SÜS TOP | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*