DELİKLİ YAN DÖNGÜLER ÖRNEĞİ VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ

Akıllı iple örülmüş Örneğini çok beğendiğim küçük karelerden oluşan delikleri olan Delikli Yan Döngü Örgü Modeli Videolu olarak nasıl örülüyor? burada izleyebilirsiniz.

Delikli Yan Döngüler Örneğini videoda ayrıca Beyaz iple göstermişler ancak ben bu şekilde Akıllı iple Yavru ağzı renkli olanını daha çok beğendim. Örme Boyunluk,Fular Saç bandı,Şal ve Etol olarak bu örnek bu renkler ile harika olur.

En az bu örnek kadar İlgin bir desen olan 3 Burmalı Örneği de burada video ile gösteriliyor ve Fuşya Pembe ve Beyaz renk ile örülmüş değişik bir Örnek.

Arnavut Kaldırımı Örgü deseni yine Bugün sizlere sunduğum diğer farklı yeni örneklerden.Adı ve kendi değişik örnek ile neler örülür? neler.

Ajurlu Çimler örgüsü daha çok Giysi örmek isteyenlerin ilgisini çekecek diye düşünüyorum. Bu Örneği Sevgi hanımefendi bizlere Türkçe video ile açıklamalı bir şeklide paylaşmış.

delikli-yan-dongu-orgu-modeli-yapilisi
delikli-yan-dongu-orgu-modeli-yapilisi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIK ÇİÇEKLİ AJURLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. 3 BOYUTLU 2 RENKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*