DELİKLİ ÇAPRAZ AJURLAR ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIMLI

delikli-capraz-ajurlar-orgu-modeli
delikli-capraz-ajurlar-orgu-modeli
delikli-capraz-ajurlar-orgu-modeli

Örgü Videoları-Delikli Çapraz Ajurlar Örgü Modeli Nasıl Örülür? Videolu Örgü Tarifleri bölümümüz için sizler ile yine Ajurlu Örgü Modellerinden şık bir Örnek ile Beraberiz. Örgü Şişleri ile Örgü Videoları paylaştığım şu günlerde sizlere aynı zamanda Tunus İşi Örgü Videoları da sunmaya çalışarak Yeni Örgü Modelleri göstermek istiyorum.

Örgü Tunik ve Örgü giysileriniz de çok şık görünecek olan Delikli Çapraz Ajur Modeli yapılışı sizinde Örgü Videosunda izleyeceğiniz gibi Kolay Örgü Modeli isteyen hanımlar içinde uygun bir Örnek.

2016 Ajurlu Örgü Modelleri içinden çok beğenerek paylaştığım Kaz Bacağı Örgü Deseni Ajur Desenli Örgüler içinde en beğenilen modellerden.

Mevsimli Örgü Kap veya İlk bahar aylarında giyebileceğiniz Gölek üzerine şık bir Örgü Süveter örüldüğünde bu örnekle güzel olur diye düşünüyorum.

Sizler için Dün Örgü El Çantası Modelinin nasıl örüldüğünü gösteren güzel Videolu ve çok detaylı olarak gösterilmiş Çanta Nasıl Örülür Tığ işi Çanta yapılışını göstermiştim.

Örgü Videoları Örnekli ve daha Basit Kolay Örgüler olarak bölümlere ayrılan Türkçe Örgü Anlatımları da ,yabancı anlatımlı Örgü Videolarında da Uygulamalı Örgü Tariflerini nazarca Örgüler bölümünde görebilirsiniz.

Farklı Örgü Teknikleri 2016 yılında Örgüler daha Ajurlu ve daha şık örnekler den seçiliyor. Sizlerinde göreceğiniz gibi Mevsimli Merserize Örgüler için Ajurlu Örgüler aynı zamanda Yelek Örmek için Tığ İşi Yelekleri bu yıl çok sevilecek.

Videolu Örgü Modeli Delikli Ajurlu Çapraz Video İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*