DELİ DOLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

Turkce-video-deli-dolu-orgu-modeli-yapilisi

Bol Ajurlu Delikli Örgü modelleri sevenler için ideal bir Örgü Deseni olan Türkçe Videolu Anlaşılır ve detaylı

Turkce-video-deli-dolu-orgu-modeli-yapilisi
Turkce-video-deli-dolu-orgu-modeli-yapilisi

anlatılan Deli Dolu Örgü Modeli Yapılışı.Arzu hanımın bize örneği nasıl çıkarabiliriz öğrettiği güzel Deli Dolu örneği nasıl örülür? izleyelim.

İki renkli Örgü Modelleri sevenlerin çok beğeneceğini düşündüğüm Ajurlu Sıralı Tomurcuk Örneği örgü Benek giysileri ve Çocuklar için örülecek kıyafetlerde çok güzel duracaktır.

Arzu hanım ,Örgü Tasarım,Pratik Yazar ve Anne işleri bizlere Youtube Örgü kanallarında en güzel ve değişik Örgü modellerini Türkçe ve uygulamalı kolay örnek çıkarabileceğimiz şekilde gösteriyorlar.İkisini ve diğer tüm kanal sahibi arkadaşlara çok teşekkürler.Kanallara Abone olarak videoların emek sahiplerine destek olabilirsiniz.

Videolu anlatımlı Tığ işleri seven hanımları da elbetteki unutmadım. Onlar için 68 tane Örgü Lif Modelleri ve kalpli örgü lif nasıl örülür? bu sayfada paylaştım.

Yeni örgü modelleri ve anlatımlı örgüler için bizi takip etmeyi unutmayın.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*