DEĞİŞİK ŞEKİLLERDE YAŞ PASTA SÜSLEMELERİ

chocolate-filled-cakes

Değişik yaş pasta yapılışları her zaman ilgimi çekmiştir. Ben genelde hazır pasta tabanları kullanıyorum fakat burdaki sarelleli çikolatalı pastadan yapmak için kekimizi kendimiz kek tabanında yapmalıyız. Bu resmi aldığım sitede pastanın içine sarelle konulduğu söyleniyor fakat o zaman pasta ağır ve çok tatlı olabilir.

Benim size tavsiyem marketlerde 1,75 tl satılan hazır pasta kremalarından veya kremşanti koyarsanız daha iyi olur kanatindeyim. Farkındaysanız pastalardan bahsederken genelde yaşpasta diye bahsediyorum sebebine gelince eskiden kurabiyelere kuru pasta pastalara yaş pasta denilirdi. Artık yaş pasta tabiri eskiden kullanıldığı kadar çok kullanılmasada ben eski değerlerden kolay vazgeçen biri olmadığım için yaş pasta demeyi terciğ ediyorum. Yeme içme menümüzde değişik tad ve lezzetlere bakabilirsinsiniz.

chocolate-filled-cakes
chocolate-filled-cakes
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*