DEĞİŞİK PİRİNÇ ÖRNEĞİ TEKNİKLERİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI


degisik-pirinc-ornegi-teknikleri
degisik-pirinc-ornegi-teknikleri

Değişik Pirinç Örgü Modeli Teknikleri-Çok bilinen Pirinç örneğinin farklı örnekleri var ve Işıl hanım bizlere Örgü Örnekleri Türkçe Videolu Anlatımları için Pirinç örneği hangi şekillerde örülür? detaylı Videolu anlatımı ile göstermiş.

Pirinç Deseni Örgüler küçük örnekli modeller her zaman çok seviliyor hatta Pirinç Örneğini Tığ işi Pirinç Örneği olarak burada Tığla nasıl Pirinç Örneği yapılır? buradan görebilirsiniz.

Videolu Örgü Örnek Tarifli Ajurlu Rampa Örgü Modeli dün paylaştığım çok güzel örgü modellerinden.Bu model Sevgi hanım tarafından Türkçe videolu olarak anlatıldı.

Yine Örgü Tasarım Işıl hanımın Örgü Örneklerinden olan  3 Düz 3 Büz Örgü Modeli olan çok değişik ve oldukça güzel bir model görmek için buradan bakabilirsiniz.

Tığ işi ve Dantele gönül veren hanımlar için burada bulunan Yöresel Danteller ve burada bulunan Eski Dantel Modellerine de buradan bakabilirsiniz.

Klasik Pirinç Örneği için burada daha önce en bilinen Pirin örneğini paylaşmıştım.

degisik-pirinc-ornegi-teknikleri
degisik-pirinc-ornegi-teknikleri

Değişik Pirinç Örneği yapılışı izle-1

degisik-pirinc-orgu-modeli-yapilisi
degisik-pirinc-orgu-modeli-yapilisi

Farklı Pirinç Örnekleri- Video 2 izle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KIR ÇİÇEKLERİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*