DEĞİŞİK İŞLEMELİ İĞNE OYASI MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

cicek-islemeli-igne-oyasi
cicek-islemeli-igne-oyasi

Değişik Çiçek İşlemeli İğne Oyası Modeli Türkçe Açıklamalı Videosun da göreceğiniz gibi ilk olarak Trabzanlı File Piramit yapılıyor sonra da Üstüne İğne İle Nakış gibi İşleme Yapılıyor ve Yazma Kenarına İşleniyor.

Böyle Büyük ve geniş İğne Oyası Modelleri özellikle Mevlit ve Namazlık Oyaları olarak Çeyizlik Modeller olarak çok tercih ediliyor.

Böyle şıkır,şıkır Boncuklu Oyalar seviyorsanız Çiçeklerin içine çok minik Cam Boncuklar ekleyebilirsiniz ,Oya Modelini değiştirebilirsiniz.

islemeli-igne-oyasi
islemeli-igne-oyasi

Az Önce Paylaştığım Mekikli Rüzgar Gülü Oya Tarifi nasıl yapılır? Modeli merak edenler buradan bakabilirler. 2018 İğne Oyası Örnekleri için kısa bir zaman sonra En Güzel Yeni Oyaları Paylaşmaya devam edeceğim sayada görebilirsiniz.
İşlemeli Çiçekli İğne Oyası Yemeni Modeli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares