DANTEL VİTRİN TAKIMI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


tigla-dantel-vitirin-oda-takimi-yaplisi
tigla-dantel-vitirin-oda-takimi-yaplisi

Dantel Dersleri-Oda Takımı Dantel Yapılışı Baştan sona Türkçe videolu açıklamalı Dantel Vitrin Takımı Yapılışı ile Küçük kare Motiflerden Dantel Yatak odası, Salon Takımı Danteller,Tepsi Örtüsü Danteller yapabilirsiniz.

Bazen Dantelleri seven ve vazgeçmeyen hanımlar için Güzel Dantel Modelleri paylaşıyorum.Genelde Model olarak

dantel-vitrin-takimi-yapilisi
dantel-vitrin-takimi-yapilisi

Mutfak Takımı Danteller,Ara Danteller,Köşe Danteller ve Havlu kenarı Dantelleri gibi modelleri sizler için paylaşıyorum.

Bugün Oya ve Dantel Dünyası anlatımı ile çok beğeneceğinizi düşündüğüm 6 Parça ya da 12 Peçete şeklinde Takımı tamamlayabilir ya da Konsol üstüne Dantel,Masa Örtüsü Dantellerden Salon Takımı Dantel Örnekleri yapabilirsiniz.

Bir kere ütüledikten sonra kolay buruşmayan daha rahat örülen Vitrin

dantel-oda-takimi-yapimi
dantel-oda-takimi-yapimi

Takımı Dantel Leylak ip 50 numara naylon dantel ipi 22 numara Tığ ile Dantel Oda Takımı yapılıyor.

Üzümlü Havlu Danteli çalışması da yakın zaman önce Videolu Havlu Kenarı Dantel oyaları olarak buradan örneğin yapılışını inceleyebilirsiniz.

Dantel l İşleri için buraya bakarsanız sitede ki bütün Dantel Modellerini görebilirsiniz. Bugün ayrıca 2 tane Tığla yapılan Battaniyeler için Örgü Fiyonklu Model ve Kedili Battaniye örneklerine bakabilirsiniz.

vitrin-takimi-dantel-yapimi
vitrin-takimi-dantel-yapimi

Dantel Vitrin Oda Takımı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*