DALGALI KÖPÜK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU AÇIKLAMALI

dalgali-kopuk-orgu-modeli-yapilisi

Dalgaların Köpüğü Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Açıklamalı Videolu Örnek Deseni.Dalgalı Köpük örneği benim uzun zamandır gördüğüm ve nasıl örülür?

Merak ettiğim bir örnekti. Sevgili Sevgi hanım bu güzel örneği benim gibi öğrenmek isteyenler için her zaman ki gibi adım,adım Örgü Örme aşamaların bizler ile paylaşmış.

Bizlere Örgü Teknikleri nelerdir? Nasıl örgü örülür? Nasıl kolay örnek çıkarılır tüm detayları ile burada bulunan Haraşolu Sarmaşık Örneği modelinde de göstermiş.

Bu güzel örgü deseni halk dilinde farklı şekillerde bilinir Bazı yöreler bu örneğe Su Dalgası örgü modeli der. Su Dalgası Örneğini farklı bir Örgü tekniği ile buradan görebilirsiniz.

İp Çekmeli örnekler çok çabuk örülüyor ip biraz fazla gidiyor gibi görünüyor ancak ip çekmeli örgü modellerinde her sıradaki örnek uzun olduğunda o kadar çok ip gitmediğini görebilirsiniz.

dalgali-kopuk-orgu-modeli-yapilisi
dalgali-kopuk-orgu-modeli-yapilisi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*