DALGALI KÖPÜK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU AÇIKLAMALIdalgali-kopuk-orgu-modeli-yapilisi

Dalgaların Köpüğü Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Açıklamalı Videolu Örnek Deseni.Dalgalı Köpük örneği benim uzun zamandır gördüğüm ve nasıl örülür?

Merak ettiğim bir örnekti. Sevgili Sevgi hanım bu güzel örneği benim gibi öğrenmek isteyenler için her zaman ki gibi adım,adım Örgü Örme aşamaların bizler ile paylaşmış.

Bizlere Örgü Teknikleri nelerdir? Nasıl örgü örülür? Nasıl kolay örnek çıkarılır tüm detayları ile burada bulunan Haraşolu Sarmaşık Örneği modelinde de göstermiş.

Bu güzel örgü deseni halk dilinde farklı şekillerde bilinir Bazı yöreler bu örneğe Su Dalgası örgü modeli der. Su Dalgası Örneğini farklı bir Örgü tekniği ile buradan görebilirsiniz.

İp Çekmeli örnekler çok çabuk örülüyor ip biraz fazla gidiyor gibi görünüyor ancak ip çekmeli örgü modellerinde her sıradaki örnek uzun olduğunda o kadar çok ip gitmediğini görebilirsiniz.

dalgali-kopuk-orgu-modeli-yapilisi
dalgali-kopuk-orgu-modeli-yapilisi

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5076 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*