ÇUKURLU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TÜRKÇE ÖRNEK TARİFİ


cukurlu-orgu-modeli-yapimi
cukurlu-orgu-modeli-yapimi

Örneğe ilk baktığımız da sanki Kırmızı renk ip ile benekler yapılmış gibi görünüyor.Ancak Örnek tek Pembe renk ile örülmüş Çukurlu Örgü Modeli şeklinde. Çukur Örnekli modelin yapılışını Türkçe Örgü Videosu şeklinde izleyerek öğrenebilirsiniz.

Bebek giysileri için böyle minik örnekli Örgüleri ben çok yakıştırıyorum.Bu örnek Patik,Bere,Bolero gibi her örgü el işi modelinde kullanılır.

Biraz daha Örgü desenli ve meşakkatli ama çok güzel bir örnek isteyenlere Lale Buketi Örgü Modeli nasıl yapılır? Türkçe videolu Örgü modeline buradan bakabilirsiniz.

Tığla ya da Örgü iğnesi şişler ile Örülen Örgü Çantalar ilginizi çekiyorsa Dün 77 tane Örgü Çanta Örneği görebileceğiniz hem sayada Türkçe videolu anlatımlı Örgü Çanta Yapılışı videosu da izleyebileceğiniz Örgü Çantalar bölümüne bakabilirsniz.

cukurlu-orgu-modeli-yapimi
cukurlu-orgu-modeli-yapimi

Çukur Örgü Modeli Yapılışı Video İzle.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*