ÇORAPTAN OYUNCAK PUF DOMUZ

coraptan-oyuncak-domuz-yapilisi

Çorap kullanarak hangi oyuncaklar yapılır? bununla ilgili El işi oyuncak yapılışı menüsünde bir çok evde oyuncak nasıl yapılır sizlerle paylaştım. Bugün resimlerdede gördüğünüz gibi çok sevimli oyuncak bir Domuz nasıl yapılıyor tüm detaylarıyla göreceğiz. İlginizi çekeceğinizi düşündüğüm içerikler için lütfen menüleri biraz gezerek siteye göz atınız.

coraptan-oyuncak-domuz-yapilisi
coraptan-oyuncak-domuz-yapilisi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÇORAPTAN OYUNCAK PUF DOMUZ

  1. ablacım merhaba
    bu konu ıle ılgılı degıl fakat gururum5.tr.gg sitenize yazdım cevap gelmedi buraya yazayım dedım bnm top listede 19.ve 39. sıradaki kuytucakkarapinar.tr.gg olan web sitemi ikisininde adresini http://kuytucakkoyu.com ile değiştirirmisiniz rica etsem ve değiştirince buraya yorum yazın bnde lınkınızı yerlestryım ablacıgım kolay gelsın basarılar dılerımm.

    • Mustafa hem Toplist hem Üyeliğini aktive ettim canım. Şimdi panelinden istediğin sayfaya içerik ekleyebilirsin. Senden ricam resimleri sitemde upload edip konuyla ilgili azda olsa özgün kendi fikirlerinide sayfanın başına benim gibi yazman.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*