ÇÖP POŞETLERİNDEN PASPAS VE HALI YAPILIŞI

Geçenlerde sizinle Çöp poşetlerinden yapılan Bayan Kol Çantası nasıl yapılır resimli ve detaylı anlatımyla paylaşmıştım. Bugün yine intrenette yabancı bir blogta gördüğüm Çöp Poşetlerinden paspas ve Halı nasıl yapılır tüm detayları ve resimli anlatımı. Fakat çöp poşetlerinden yaptığınız ponpon çiçekleri üzerine dikebileceğiniz bir file mevcut etmelisiniz. İnşaat malzemeleri satan yerlerde bu tarz plastik fileler bulabilirsiniz. Yada ona benzer bir şeyde kullanabilirsiniz. Resimdeki modeli çöp poşetlerinden yapmışlar siz isterseniz eski penyelerden kestiğiniz penye iplerle yada yün iplerle yapabilirsiniz. Ponponlardan neler yapılır burdan bakabilirsiniz.

cop-posetinden-hali-yapilisi
cop-posetinden-hali-yapilisi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÇÖP POŞETLERİNDEN PASPAS VE HALI YAPILIŞI

  1. İyi gunler bu paspas icin kac tane siyah cop poseti kac tane sari poset gerekiyor yapmak istiyoruzda tesekkurler

    • bu poşetlerin ebatlarına ve boylarına göre değişiyor. siz ilk olarak 5 paket siyah 2 paket sarı ile başlayın yetmezse tekrar alırsınız.

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. KELEBEK ŞEKLİNDE TIĞ İŞİ PASPAS MODELİ | Nazarca.com
  2. ÇÖP POŞETLERİNDEN KARE KÜÇÜK SEPET ÖRÜLÜŞÜ RESİMLİ ANLATIMLI | Nazarca.com
  3. ÖRGÜ YILDIZ PASPAS VEYA KOLTUK ŞALI MODELİ | Nazarca.com
  4. ÇÖP POŞETLERİNDEN NASIL PLAJ ÇANTASI ÖRÜLÜR RESİMLİ ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*