CONVERS ÖRGÜ TIĞ İŞİ BEBEK PATİĞİ RESİMLİ ANLATIM

Convers Bebek Patiği Nasıl Örülüyor

Tığ ile yapılan Ayakkabı gibi görünen Convers patikler bu yıl pek revaçta. Sevgili okuyucularım sık , sık bana yazdıkları maillerde Convers Ayakkabı Patik Nasıl Örülür resimli açıklamalı olarak paylaşmam için ricada bulunuyorlar.

Bebek örgüleri adlı menümüzde göreceğiniz gibi bende elimden geldiğince resimli anlatımlı patikleri sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum.

Bugün yine sevimli tığla örme güzel bir Bebek Patiği nasıl örülür onu paylaşmak istedim. Resimleri incelediğinizde sizlerde hiç zor olmadığını mutlaka göreceksiniz.

tig-isi-eklemeli-bebek-patigi
tig-isi-eklemeli-bebek-patigi

tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu-1
Patiğin altından örmeye başlıyoruz
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu-2
Resimde nasıl örülür görüyoruz
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu-3
Patiğin altı bitince yan tarafından biraz ucu doğru başlayan yerden zincir çıkarıp diğer renk iple örmeye devam ediyoruz.
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu-4
Evet patiğin yanlarını örmeye başladık
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu-5
Yan tarafları yeterince ördükten sonra bebek patiğinin ön kısmı bağcıklı bölümü örüyoruz. Bu bağcıklı bölümü siyah iple hangi uzunlukta öreceğimizi en altaki bitmiş patiği inceleyerek görebiliriz.
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu-6
Bunlar nasıl ayakkabının dili oluyor aynı o şekilde patiğin ön bölümü için bu şekilde öreceğiz ve yanları yeterince ördüğümüzde bunla altaki resimdeki gibi birleştirerek patiği tamamlayacağız.

tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu
tigla-eklemeli-kolay-bebek-patik-orgu
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares