ÇOK ŞIK ÖRGÜ DESENLERİ VE VİDEOLU TÜRKÇE ÖRGÜLER

guzel-orgu-desenleri-ornekleri
guzel-orgu-desenleri-ornekleri

İlgimi çeken beğendiğim örgü Örneklerinden sizin için seçtiğim bazı Örgü Desenlerini Bugün sizler için paylaşmak

istedim.Usta Örgücü hanımlara gerçekten hayranım çünkü her gördükleri örgü modellerini bazen resimlerine bakarak dahi çıkarabiliyorlar.

Tığ ya da Şiş işi Örgü modelleri arayan özellikle Bayan Yelek Örnekleri isteklerini göz önünde bulundurarak sizlere bu güzel örgü modellerini göstermek istedim.Bazı Örgüleri Örgü Videoları yazan menüde videolu anlatımlı olarak görebilirsiniz.

Bu yıl sizlerinde dikkatini çekmiştir Tığ işi Gelin Yelekleri,Örgü Şiş modeli Anne Yelekleri,Yazlık Bayan Örgü Yelekleri bayanlar tarafından çok ilgi ile karşılanıyor.Biz site sahipleri de bu yönde Örgü Yelek Modellerini sizler için sık,sık paylaşıyoruz.Burada benim önceden size gösterdiğim Zümrüt Örneği Bayan Yeleklerine bakabilirsiniz.

Anneler kadar Bebekleri ve çocukları içine bulduğum,gördüğüm Bebek Örgü Modellerini paylaşmaya çalışıyor çok görülmemiş örgü modellerini sizlere burada sunmaya çalışıyorum.Dün sayfama eklediğim Örgü Bebek Salopetlerine buradan bakabilirsiniz.

Dün bize Sevgi hanımdan gelen 3 Düz 3 Kes Örgü Örneği nasıl örülür Türkçe videolu örnek yapılışını izleyebilirsiniz.

Sevgi hanımdan Ajurlu Türkçe Örgü Modeli

Şerife Hanımdan Ajurlu Yaprak Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares