ÇOK KOLAY ÖRGÜ BEBEK SÜVETERİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

kolay-orgu-bebek-suveter-modeli
kolay-orgu-bebek-suveter-modeli
kolay-orgu-bebek-suveter-modeli

Baştan Sona Türkçe Anlatımlı Örgü Kolay Bebek Süveter Modeli.Bebekler için Örgü Süveter modeli ve örneği isteyen Anneler için çok kolay Örme Süveter nasıl örülür? Kaç ilmek ile Bebek Süveteri Kaç ilmek ile başlanır? Süveter Yakası nasıl örülür? Yandan Düğmeli Bantlı Örgü Süveter örme.

Arzu hanımın paylaştığı Tam detaylı anlatılan Türkçe Bebek Örgü giysi modeli Süveter ilmek sayıları artırıldığında Çocuklar için Örgü Süveter örebilirsiniz.

Kız Çocuk Anneleri için Örgü Bebek Hırkası nasıl örülür? Türkçe videolu uygulamalı ve detaylı baştan sona Örgü Hırka Modeli örme.

Bebek Süveteri ve Hırkasından sonra isterseniz Tığla Bebek Pantolonu örebilir ve güzel bir Örgü Bebek takımı yapabilirsiniz.

Bebeğiniz için Yaz ,Kış giyebileceği Örgü Külot modeli Tığ işi Örgü Kilot örmek isteyen hanımlar için.

Farklı bir Örgü Yandan Düğmeli Süveter modeline buradan Videolu anlatımlı olarak bakabilirsiniz.Örgü Bebek Patiği ile bebeğinizin Kışlık örgüleri hazır.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÇOK KOLAY ÖRGÜ BEBEK SÜVETERİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

  1. örgülerinizi severek takip ediyorum ellerinize sağlık hepsi birbirinden güzel sizden bi ricam olucak köstebek dişi diye bi örnek var onun türkçe anlatımlı modelini gösterirmisiniz ..

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*