ÇOK KOLAY İKİ KAT FİYONK

iki-kat-renkli-kece-fiyonklar

İki kat keçe kumaşı veya polar kumaşı ile çok kolay yapılan fiyonk.

Bu fiyonkları çocuklarınızın giysilerini süslemede de kullanılır.

Toka olarak,anahtarlıkta,Çantanıza süs olarak,Örgü giysilerin süslenmesinde, Bebek kundakların da,Klozet takımlarında kısaca her yerde yapabileceğiniz çok güzel ve şirin fiyonk modeli.

Nasıl yapıldığına gelince  tek kat bir renkten, tek kat ayrı bir renkten fiyongu kesip ince şerit bir keçeyle arkadan dikerek ortasını sıkarak fiyongu tamamlayınız.

Eğer dekor amaçlı kullanacaksanız arkasına bir çengelli iğne takarsanız çıkar,tak kolay olur. Kırlentlerin köşelerine koltuk renklerine uyumlu yapıldığında da çok şık duracaktır.

Kolay ve Resimli Keçe Çalışmaları Keçe için açılan Özel Keçe kategorisinde menü de bulabilirsiniz.

iki-kat-renkli-kece-fiyonklar
iki-kat-renkli-kece-fiyonklar
keceyle-kolay-fiyonk-yapimi
keceyle-kolay-fiyonk-yapimi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 Comments on ÇOK KOLAY İKİ KAT FİYONK

  1. ben 32 yaşında 4 çocuk annesiyim.çalışmalarınıza hayran kaldım.elleriniz dert görmesin.ben kasnak işleriyle uğraşıyorum.facebook sayfamı ziyarete beklerim.zeysem kasnak işleri.

    • Sevgili Zeynep
      Sitemdeki çalışmaların büyük çoğunluğu internetten toplanarak derlenmiş içerikler. Bir çok sayfada bunu belirtiyorum. Senin facebookunu en kısa sürede ziyaret edeceğim Saygılar.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*