Çocuklarınızın Güvenliğini mSpy ile Sağlayınmspy

Çocuklarınızın Güvenliğini mSpy ile Sağlayın

mspy
mspy

Bir aile olmak sevgi ile birlikte güvenliği sağlamayı da getirir ve çocuklar büyüdükçe bunu zorlaştırırlar. Daha az şey anlatıp, daha çok şey saklamaya başlarlar. Peki çocuğunuzun güvenini kırmadan onu koruyabilmek istemez misiniz? mSpy ebeveynlere tam olarak bunu sağlamaktadır. Çocuğunuzun telefonuna sağlayacağınız kısa süreli bir erişim ile telefonunda bulunan bütün verileri ve telefonuna gelecek her türlü veriyi görmek için mSpy’ı kullanabilirsiniz.

Çocuğunuzun ergenlik dönemine girmesiyle sizden bir şeyler saklamaya başlaması sıra dışı bir durum değil fakat bu durumu mSpy ile tersine çevirebilirsiniz. mSpy’ın SMS, MMS ve anlık mesajlaşma takip özellikleri sayesinde çocuğunuzun arkadaşlarıyla ne şekilde iletişim kurduğunu görebilir ve arama takip özelliği sayesinde tasvip etmediğiniz kişiler ile ne sıklıkla iletişim kurduğunu öğrenebilirsiniz. Hatta bu özellik sayesinde hedef telefon seçtiğiniz numaralar tarafından arandığında ya da

hedef telefondan bu numaralar arandığında anında bildirim alabilirsiniz.

Casus cep telefonu takip programı sayesinde, çocuğunuzun İnternet geçmişine de erişim sağlaya bileceksiniz. Bu sayede çocuğunuzun yanlış sitelere, yanlış bilgilere yönlenip-yönlenmediğini görebileceğiniz gibi, onun ilgi alanlarından haberdar olup, çocuğunuzla daha yakın bir iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulama takip-yönetim özelliği sayesinde çocuğunuzun telefonuna yüklediği uygulamaları hem izleyebilir hem de kontrol edebilirsiniz. Bu da onaylamadığınız uygulamaların çocuğunuzun telefonunda bulunmasını engelleyebileceğiniz anlamına geliyor.

mSpy’ın en güzel özelliklerinden biri de GPS takip özelliği. Bu özellik sayesinde cep telefonunun konumunu istediğiniz zaman, çocuğunuzu sürekli arayarak onu bunaltmak yerine, mSpy sayesinde nerede olduğunu görebilecek ve içinizi rahatlayabileceksiniz. Bütün bu özellikleri uzaktan kontrol edebiliyor olmanız ise çocuğunuzun telefonunun sürekli ödünç almak ve onu huzursuz etmek yerine yapabileceğiniz en güzel şey! http://www.mspy.gen.tr/ sitesinden ebeveyn programına sahip olmaktır.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5069 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on Çocuklarınızın Güvenliğini mSpy ile Sağlayın

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*