ÇİZMELERİ TÜYLE SÜSLEME

cizmelere-botlara-tuylu-kumasla-susleme

Bayanlar okuyup geçmeyin sakın. Girin sayfaya ve kış için çok işinize yarayacak kışık şıklığınıza ,şıklık katacak sanki bir çok çizmeniz varmış gibi her elbisenizin rengine kombine edeceğiniz harika tüylü çizmeleriniz,botlarınız olacak. Burda ilk baştan konçlu bir çizmeniz olması gerekiyor aslında botlarlada rahatlıkla yapabiliriz.  Şimdi bırakayım ip uçlarını vermeye sizlere nasıl yapmışlar,nasıl çizme dekoru olur,Çizmeleri nasıl süsleriz?

cizmelere-botlara-tuylu-kumasla-susleme
cizmelere-botlara-tuylu-kumasla-susleme

Öncelikle kullanacağınız tüylü peluş kumaşın rengi ne olacaksa çorabınızda o renk olursa çok iyi olur bence. Çorabların bilek tarafından kullanacağımız için orta kısmı alıyoruz.Yanlız tüylü kumaşı dikerken dikkat edin Üst taraftan dikinki tüyler çorapla çizmenin buluştuğu yeri kamufle etsin. Zaten resimde dikkat ederseniz önce tüylü çorap giyiliyor sonra çizme. Bu fikre bayıldım:) Kışın mutlaka kullanacağım bu tekniği:)

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*