ÇİZGİLİ KABARIK DESENLİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

cizgili-kabarik-orgu-modeli

Desenli,Jakarlı ve Çizgili Örgü Modellerinden İki renk iple örme Videolu Anlatımlı Kabarık Çizgili Örgü Modeli

cizgili-kabarik-orgu-modeli
cizgili-kabarik-orgu-modeli

Yapılışı.Bebekleri için Örgü Cepken yelek  örmek isteyenler için bu güzel örneği tavsiye ederim. Bu güzel Çizgili ve 3 boyutlu kabarık Örgü deseni ile Bere,Kazak,Hırka,Süveter ve Atkı çok güzel yapılır.

Değişik örgü modelleri olan güzel bir site arıyor ve sitemi ilk defa ziyaret edişiniz ise mutlaka El işleri yazan menüye diğer tüm Örneklere bakmalısınız.

Kahve Çatlağı adı ile bilinen çok eski bir Örgü Modeli olan Kahve Çekirdeği Örgü Modelinden tutun hiç bilinmeyen Yeni Örgü modelleri arasından Şimşek Örgü modeli gibi farklı örgülerde görebilirsiniz.

Kalın ve sıcak tutan örgü Süveter ya da Yelek örmek isteyen hanımlar Balık sırtı Örgü modelini denemeden geçmeyin. Hem kolay hem çabuk örülen Örgü Modelleri isteyenler için daha çok örgü videosuna menüden bakabilirsiniz.

Burada size verdiğim bu örneğin Türkçe Videolu anlatımlı olanının adı Pıtırcık Örgü Modeli olarak burada görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ SU DALGASI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI ANLATIMLI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares