ÇİZDİĞİNİZ ŞEYİ HARAKET ETTİREN SİTE


Bugün Nette sörf yaparken bir siteyle karşılaştım çok ilginç bir site. sitenin amacı insanları şaşırtıp onlara eğlenceli bir kaç dakika geçirtmek.siteye giriyorsunuz size iki seçenek sunuyor birinde çizme Ağaç Diğer kutuda Ejderha gibi dinozr gibi bir yaratık var.onlardan birini seçip tıklıyorsunuz. Draw a Stickman Diye Bir Yazı yanındada içine birşeyler çizebileceğiniz kutucuk var.O kutuya diyelimk bir çöp adam çizdiniz farenizle Altaki Done yazısına tıklayınca çizdiğiniz neyse canlanıyor:) Ağacın yanına gidiyor ve size ingilizce beni ağaca çıkar gibi şeyler diyor. siz ona merdiven çiziyorsunuz oda tırmanıyor :) erisini söylemeyim kendiniz bakın he unutmadan onun için birşeyler çizdiğiniz zaman altaki Done yazısına tıklamalısınız. birde benim siteme gelip bir yorum yazarsınız artık :) arkadaşlarınızla bu ilginç siteyi paylaşmak istiyorsanız bakın sitemin altında facede paylaş butonu varona tıklayın facede paylaşın.

Burdan siteye Ulaşabilirsiniz.

 

bu ejderhamız orda tanışırsınız artık:)

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÇİZDİĞİNİZ ŞEYİ HARAKET ETTİREN SİTE

  1. heyyyy bu site süpermiş:)arkadaşlarımada facebookta göstercem. hem ödevler içinde çok iyi kaynak bir site. öğretmenim bayılacak bu siteye birde küçük kız kardeşim:):)

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*