ÇITIR ÇİÇEKLER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK

citir-cicekli-orgu-modeli

Türkçe Açıklamalı Örgü Videoları- Güzel Bir Perşembe gününe Türkçe Anlatımlı Videolu Çıtır Çiçekli Örgü Modeli

tanıtımı ile başlamak istiyorum. Türkçe olarak örnek Anne işleri tarafından paylaşılmış ve detaylı olarak Çıtır çiçekler nasıl örülür? gösterilmiş.

Çıtır Çiçekler Örneği iki renk Örgü ipi ile Örgü şişleri ile yapılan çok zarif ve Şık bir Örgü Modeli. Örnek Baklava desenli üzerinde minik çıtır çiçekler var. Örneğin adını videoda örneği anlatan hanım koymuş.

Kolay Örgü Deseni isteyen hanımlar için başlangıç olarak esnek ve tek renkli Örülmeyen Düz İlmek çok güzel ve oldukça basit bir örnek. Görünüşü ile Lastik Örgü Modeline benziyor.

Çim Bahçesi Örneği değişik ve şirin örgüleri sevenler için. Benim düşüncem Çim Bahçesi örgü modeli ile harika Örgü Kazak Örülür.

citir-cicekli-orgu-modeli
citir-cicekli-orgu-modeli

Yan Kesimli Örneği Dün paylaştığım yeni örgü modelleri içinden seçildi. Yine Anne işleri örgü kanalının bizler ile paylaştığı bir örnek olan Sevgi Kutuları örneği için buradan bakabilirsiniz.

Lütfen sitede bulunan tüm Örgü Modellerini görmek için Örgü videoları ve El İşleri yazan menülere bakmayı unutmayınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*