ÇİFT BAŞAK ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

cift-basak-orguden-yelek-modeli-yapimi

Çift Başak Tığ işi Bayan Yelek Modeli benden çok istek alan Örgü modellerinden.Çift Başak Örneği nasıl yapılır? Türkçe videolu anlatımlı Tığla Örülen Yelek Örneği.

Örgü Lifler ve Bebek Battaniyeleri içinde çok yakışacak olan Çift Başaklı Örgü Modeli ile yapılan Örgü Bayan Yelek Örneği ne kadar Yelek modeli olarak güzel göründüğünü görebilirsiniz.

Facebook nazarca sayfamızdan ve Burada sitede bu örneği yapımı ile ilgili benden çok Örgü İstekleri olmuştu.Bayanlar umarım bu örgü ile güzel yelekler örebilirler.

Çift Başak Örgüleri ile yapılan Tığ işi Örgüler Çeyizlik Kare Lif Modelleri için hem kolay hemde çok yumuşak olan bir model.

Tığ işi Örgü Yelekler Bayan ve Çocuk Yelekleri için Tunus İşi Örgülerde de aynı şekilde anlatımlı Tunus Yelek Modellerine Yelek Örnekleri bölümünden bakabilirsiniz.

Şiş ile örülen Yelek Modelleri için burada çok harika 2015 ve 2016 Örgü Yelek Örnekleri kadar çok eskiden beri hala beğenerek kullandığımız modeller de var.

Şiş modeli örgüler için Bugün Yarım Yaprak Örgü Modeli adında Ajur desenli Şiş Örneğini Türkçe anlatımlı videosu ile burada sizlere sunmuştum.Buradan modeli görebilirsiniz.

Tığ işi Yelek Örmek için Örnekler arasından kısa bir zaman önce size gösterdiğim Fıstıklı Piramit Yelek Örneği bir yerlerde görmüş olabileceğiniz çok hoş bir örnek.

cift-basakli-orgu-yelek-modeli
cift-basakli-orgu-yelek-modeli
cift-basak-orgu-tig-isi-bayan-yelek-modeli
cift-basak-orgu-tig-isi-bayan-yelek-modeli

Çift Başak Örgü Yelek örneği Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIK SERPİNTİSİ ÖRGÜ YELEK MODELİ ANLATIMLI | Nazarca.com
  2. BAŞAK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. 2017 ÖRGÜ BAYAN YELEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*