ÇİÇEKLİ VE TIĞLA ÖRÜLEN KIZ BEBEK HIRKALI,BERELİ,ATKILI TAKIMITığ kullanarak bebek hırkası çiçek motiflerinden Atkı ve yine tığla takımın beresi. Hırkanın önü,arkası ve kolları ayrı ,ayrı örülerek sonra birleştirilmiş. Çiçek motifleri ve çeşitli örgü süsler örüldükten sonra bere ve hırkanın üzerine dikilmiş. Atkı için önce çiçek motiflerini hazırlayın. Çiçek motifi nasıl yapılıyor el işleri menümüzde bir çok anlatımlı,Resimli ve açıklamalı olarak gösteriliyor. Tığ ile önce düz kafes örün daha sonra çiçek motiflerini üzerine diktikten sonra atkının püsküllerini ekleyiniz.

cicekli-tigla-orulen-kiz-bebek-takimi

cicekli-tigla-orulen-kiz-bebek-takimi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÇİÇEKLİ VE TIĞLA ÖRÜLEN KIZ BEBEK HIRKALI,BERELİ,ATKILI TAKIMI

  1. Bütün konularınıza bakıyorumda hiçbirinde doğru düzgün açıklama yok hepsi insnaları kandırmaya yönelik hazırlanmış

    • Yazılı anlatımlı örgüler tarihine bakarsanız çok önceleri ve tanınmış markaların Örgü Tarifleri şeklinde yayınlanmış.Artık yukarda ki menüye bakarsanız Örnekler videolu anlatımlı.Ayrıca siz 2-3 saya gezmişsiniz yaklaşık 7000 sayfa olan bir siteyi 2 sayfa ile hemen yargıladınız ve astınız.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*