ÇİÇEKLİ KOLAY KESE LİF MODELİ YAPIM AŞAMALI

kese-lif-modeli
kese-lif-modeli

Türkçe Videolu Örgü Kese Lif Modeli Uzun Dikdörtgen ve El Sokmalı,Örgü Fıstık örneği ile Çiçekli Modeli ile 2018 Çeyizlik Kese Lif Örnekleri.

Emine hanım Tığla çok ama çok şık Çiçek ve Yapraklar ile bizlere yapılışını gösterdiği Lif Modelini süslemiş. Genelde Çiçekli Lif Modelleri çok görüyorum ama böyle Yapraklı Çiçekli Kese Lif Örneği Muhteşem olmuş.

orgu-cicekli-kese-lif-modeli-video
orgu-cicekli-kese-lif-modeli-video

Emine hanımın ellerine,emeğine sağlık bu son günlerde gördüğüm En Güzel Lif Modelleri içinde ilk sıralar da :)

Yakın bir zaman önce 2 renkli Beyaz ve Mavi Yuvarlak sap tarafı uzun ve 2 katlı olan yine Hediyelik ve Çeyiz işi Lif Modeli yapabileceğiniz El Sokmalı Lif Modelini burada paylaşmıştım.

Son olarak sizler için 2 tane çok güzel ve beğenilen Modelleri de göstermek istiyorum.Burada içinde 120 tane 2018 Örgü Bayan Yelek Modelleri ve Pembe Yuvarlak Lif Modeli yapılışını da görmenizi önerim.

Çiçekli Kese Lif Modeli Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*