ÇİÇEKLİ BADEM ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

cicekli-badem-orgu-modeli

Örnek Anlatımlı Örgü Videoları- Gördüğüm en güzel örgü modellerinden biri olan Çiçekli Badem Örgü Modeli nasıl örülür? görmek isterseniz Videolu anlatımlı olarak bu güzel Örneğin nasıl örülüyor? izleyerek öğrenebilirsiniz.

Model çok hoşuma gitti ancak renk ve ip seçimleri gerçekten çok güzel. Ne gevşek ne de çok sıkı örülmüş tam kıvamında bir Örgü olmuş.

Burada tüm detayları ile anlatılan Kız Çocuk Örgü Hırka modelini örmek isteyenlere bu örneği tavsiye edebilirim. Kendine Örgü işinde çok güvenen 10 parmağında 10 Marifet olan örgücü hanımlara zor örgü modellerini çıkarabileceğini düşünen bayanlara Kiraz Bahçesi Örgü Modeline de bakmalarını tavsiye ederim.

İki renk Yün Örgü ipi ile örülen Yelpaze Çiçekleri Örneği özellikle Benekler ve çocuklar için Örgü Modeli arayan Annelere,Teyzelere ve halalara  tavsiyemdir.

Çiçekli Badem Örgü Desenini beğendiyseniz sayfa altındaki butonlardan dostlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Bu örneği videoda izlerken dikkat edin ,örnek dik olarak bakıldığında çok farklı yatay şekilde bakıldığında çok farklı bir örgü modeli. Yani 3d Örgü modeli dedikleri bu olsa gerek.

Maalesef ki Örneği Rusça yabancı bir bayan anlatıyor yani Türkçe Videolu anlatımlı bir model değil. Ancak umuyorum ki bu örneğin çok ilgi çektiğini fark eden bir Örgü kanalı olan arkadaş bu örneğin Türkçe Anlatımlı videosunu örgü ören hanıma çektirecektir.

cicekli-badem-orgu-modeli
cicekli-badem-orgu-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*