ÇİÇEK DİZELERİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ

cicek-dizeleri-ornegi
cicek-dizeleri-ornegi

İki renkle örgü modelleri Örgü şiş ile örülmüş olan Bebek Battaniye Modellerinde de çok güzel görünüyor.Bende size

cicek-dizesi-orgu-modeli-yapimi
cicek-dizesi-orgu-modeli-yapimi

Örgü iğneleri ile örülen Çiçek Dizeleri Örgü Modelini Hem bebek örnekleri hem de Bebek Battaniyesi örneği olarak görmenizi hatta Videolu anlatımlı modeline bakarak izleyerek bu örneği öğrenmenizi tavsiye edeceğim.

Çiçek Dizisi Örgü Modeli birbirine zıt Örgü ipleri ile örüldüğünde daha belirgin oluyor fakat açık renk Pastel renk tonları ile de çok şık örgüler yapabilirsiniz. Bu örneğin Tığ ile yapılmış çok benzer örnekleri de bulunuyor ancak Şişler ile hem daha çabuk hemde eğlenceli ve keyifli bir örnek yapımı oluyor.

Çiçekli Örgü Modellerini seviyorum bu tür Örgüleri 2 ya da 3 renkli olarak ördüğünüz de ortaya çok güzel Örgü desenleri çıkıyor.Belki tek renkli örgü modeli olarak ördüğünüz de Örgüden Erkek Kazakları,Örgü Erek Hırkası olarak ta olabilir.

Eğer Sade tek renkli Örgüleri sevenlerdenseniz o zaman size en son sizinle paylaştığım Gönülden Örgülere ait olan Faraş Örgü Modeli ve Ortada Başaklar Örgü Örneğine de bakmanızı önereceğim.

Yaz olduğu için Ajurlu Örgü Örnekleri de benden çok isteniyor.Ben de beğendiğim sizinde beğeneceğinizi umduğum örnekleri buradan her gün sizler ile paylaşıyorum.Ajurlu Örgüler içinden Çam Ağacı Örgü Modelini de düşünebilirsiniz.

cicek-dizeleri-orgu-modeli-yapilisi
cicek-dizeleri-orgu-modeli-yapilisi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BONCUK ÖRGÜ LASTİK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares