Resim Bulunamadı

 • CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

  26 Ağustos 2012
  343 views
  Sponsor Bağlantılar
  CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

  Cd yardımı ile Kartona bir daire çizip ve üzerine değişik hayvan şekilleri yapalım.Bir cd büyüklüğünde olan bu hayvanlara bir parça ip takarak çocuk odasının duvarına süs olarak yapıştırabilir.Okullarda verilen kartondan hayvan yapma ödevi olarakta yaralanabileceğimiz güzel bir proje.Eğer bu hayvanları karton değilde Eva Kağıtıyla yaparsanız harika olurlar. Eva Kağıtıyla nasıl hayvan şekilleri yapılır buyrun bakınız.Gelin hep birlikte bakalım nasıl yapılmış.

  kartondan-duvara-asilan-kaplumbaga-nasil-yapilir

  Cd yi yeşil fon kağıtı yada bir kartonun üstüne koyarak bir daire çizin.Ayaklarını,ellerini,başını ve kuyruğunuda kartondan kesip ters tarafından yapıştırınız.Üzerinede beşgen yeşil kartonlardan kaplumbağanın kabuğunu yapınız.

  kartondan-duvara-asilan-hayvanlar-civciv–nasil-yapilir

  Cd ile sarı kartona daire çizerek ,Renkli kartonlardan civcinin gagasını,ibiğini,ayaklarını ,kanadını ve kuyruğunu yapıp yapıştırınız.

  kartondan-duvara-asilan-kedi-nasil-yapilir

  Cd yardımı ile kesilen büyük yuvarlak kartona yarı oval bir kartondan kedinin yüzünü ,fiyonku,ve ayaklarını yapıp düzgünce yapıştırınız.

  kartondan-duvara-asilan-orumcek-nasil-yapilir

  Bir bardakyardımı ile örümceğin bedenini siyah bir kartonun üzerine koyaak çizin kesin.Ayaklarını resimdeki gibi kesip yapıştırarak renkli kartonlardan yüz ifadelerini oluşturunuz.

  Sponsor Bağlantılar
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • bence güzel :..

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

   Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-