Perşembe , 17 Nisan 2014
İlginizi Çekebilir
Anasayfa » Hobi » CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

Cd yardımı ile Kartona bir daire çizip ve üzerine değişik hayvan şekilleri yapalım.Bir cd büyüklüğünde olan bu hayvanlara bir parça ip takarak çocuk odasının duvarına süs olarak yapıştırabilir.Okullarda verilen kartondan hayvan yapma ödevi olarakta yaralanabileceğimiz güzel bir proje.Eğer bu hayvanları karton değilde Eva Kağıtıyla yaparsanız harika olurlar. Eva Kağıtıyla nasıl hayvan şekilleri yapılır buyrun bakınız.Gelin hep birlikte bakalım nasıl yapılmış.

kartondan duvara asilan kaplumbaga nasil yapilir CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

kartondan-duvara-asilan-kaplumbaga-nasil-yapilir

Cd yi yeşil fon kağıtı yada bir kartonun üstüne koyarak bir daire çizin.Ayaklarını,ellerini,başını ve kuyruğunuda kartondan kesip ters tarafından yapıştırınız.Üzerinede beşgen yeşil kartonlardan kaplumbağanın kabuğunu yapınız.

kartondan duvara asilan hayvanlar nasil yapilir CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

kartondan-duvara-asilan-hayvanlar-civciv–nasil-yapilir

Cd ile sarı kartona daire çizerek ,Renkli kartonlardan civcinin gagasını,ibiğini,ayaklarını ,kanadını ve kuyruğunu yapıp yapıştırınız.

kartondan duvara asilan kedi nasil yapilir CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

kartondan-duvara-asilan-kedi-nasil-yapilir

Cd yardımı ile kesilen büyük yuvarlak kartona yarı oval bir kartondan kedinin yüzünü ,fiyonku,ve ayaklarını yapıp düzgünce yapıştırınız.

kartondan duvara asilan orumcek nasil yapilir CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

kartondan-duvara-asilan-orumcek-nasil-yapilir

Bir bardakyardımı ile örümceğin bedenini siyah bir kartonun üzerine koyaak çizin kesin.Ayaklarını resimdeki gibi kesip yapıştırarak renkli kartonlardan yüz ifadelerini oluşturunuz.

Paylaşmak İstermisin?
facebook CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞIlinkedin CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞIpinterest CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞIreddit CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞIdiggit CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞIstumbleupon CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞItwitter CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞIgoogle CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞItumblr CD YARDIMI İLE KARTONDAN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPILIŞI

Hakkında Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

40 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 6 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

Bir yorum

  1. bence güzel :..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dost Siteler:Facebook-Kapakresmi-Hobiler-Markafem-Yeni Moda Modeller-El İşleri