CD VE KARTONDAN ÇOCUK ODALARINA DEKORATİF HAYVAN ŞEKİLLERİ

cd-ve-kartondan-cocuk-odasina-dekoratif-hayvan-sekilleri

Eski cd leri değerlendirerek hem okul için yapmanız gereken proje ödevlerinde kullanabileceğiniz gibi Çocuk odasının dekorasyonundada çok hoş duvar süsü sevimli hayvanlar yapabilirsiniz. Resimde yapılan hayvan şekillerinde bazılarında fon kağıdı yada kartonu ne diyorsanız işte , bazılarında Eva Kağıdı kullanılmış. Eva kağıdı kullanarak yaparsanız çok daha güzel ve şık olur.

cd-ve-kartondan-cocuk-odasina-dekoratif-hayvan-sekilleri
cd-ve-kartondan-cocuk-odasina-dekoratif-hayvan-sekilleri
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on CD VE KARTONDAN ÇOCUK ODALARINA DEKORATİF HAYVAN ŞEKİLLERİ

  1. öncelikle teşekür ederim siteden yararlanıyorum bende 3çocuk annesiyim açıkliseokuyorm çocuk gelişimi ödevlerinde sitrnden yararlanıyorum paylaşmaya devam sidiler harika

    • Merhabalar Özlem
      Sitemi terciğ ettiğin ve nezaketin için ben teşekkür ederim. Elimden geldiğince güzel,işe yarar ve ilginç şeyleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. İşinize yarıyorsa ne mutlu bana:)

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*