ÇAPRAZ TÜMSEKLER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞISevgi hanım Örgü şişleri ile örülen Örgü Örnekleri denildiğinde gerçekten En Güzel Örgü Modelleri paylaşımında

capraz-tumsekler-orgu-modeli-yapilisi-video
capraz-tumsekler-orgu-modeli-yapilisi-video

harika.Her Örgü Tarifi videosunda karşımıza Harika bir Örnek ile çıkıyor. Bugün Çapraz Tümsekler Örgü Modeli yapılışını Türkçe videolu olarak buradan izleyebilirsiniz.

Çapraz Tümsek Örgü Modeli 2 renk örgü ipi ile örülen çok güzel bir örnek.Ben bu tür Kabarık 3 Boyutlu ilgi çeken örgü modellerine bayılıyorum.Gelin görün ki paylaşmaktan örmeye vaktim olmuyor:)

Sizlere birazdan Çapraz Tümsek Örgü örneğine benzeyen farklı örgü desenlerini de tanıtacağım.Ancak Dün paylaştığım çok güzel bir Örgü modeli olan Fıstık Çiçekli Ajur örgü modeline de mutlaka bakmanızı istiyorum.Tek renkli en güzel örgülerden bence.

Bonbon Şekeri Örgü Modeli Türkçe ve Sevgi hanımın örgü modellerinden. Aynı Çapraz Tümsekli Örgü Modeli gibi boyutlu ve kabarık desenli bir Örgü modeli.

Çiçek Zinciri Örgü Modeli 2 renkli ancak bu örneğe göre daha küçük örnekli çok kibar bir örgü modeli. Bu sayfada Örgü Tarifi videolarını verdiğim tüm örnekler Örgüden Bebek Battaniyesi örmek için şiş örnekleri arayanlara tavsiyemdir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. LASTİK BAKLAVALI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*