ÇAPRAZ HAROŞA İKİ RENKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞIcapraz-harasolu-orgu-modeli-yapilisi

Haroşalı Çapraz Örgü Yapılışı– İki renkli Örgüler içinden size Sevgi hanımdan gelen oldukça güzel bir örnek Çapraz Haraşo Örgü Modeli yapılışını Tanıtmak istiyorum.Türkçe ve Videolu Örnek anlatımı sayesinde bu güzel Örgüyü herkes çok rahat çıkarabilir.Kolay İki Renkli Örgü Örnekleri istekleri için El işi ve Örgü Örme Videoları yazan menülerde değişik örnekler bulunmakta.

capraz-haraso-orgu-modeli-yapilisi-izle2016 Kış ayları ve Serin Yaz akşamları için bu örnek ile Bebeklere Hırka ,Örgüden Bebek Yelekleri ve Örgü işi Bebek Kazakları örebilirsiniz. Tabi Çapraz Haroşa Örgüsünü büyükler için örülen Örgü Giysiler içinde kullanılır ancak o zaman tek renk kullanırsanız sade ve Şık bir Şiş Örgüsü Örneği ortaya çıkar.

benim her zaman hoşuma gidiyor.Dün sizin için netten topladığım ve derlediğim Değişik Örgü Modellerine buradan bakabilir sizin için güzel Farklı Örgü Modelleri görebilirsiniz.

Minik Çaprazlar Örneği yakın zaman önce paylaştığım Nazarca Örgü Modellerinden.Bu örnek Haroşalı Çaprazlı Örgü modeli aksine tek renk ile örülen örgülerden.

Sevgi hanım örneği Bebe yünü ve 3 numara şiş ile yeşil beyaz olan modeli örmüş.Fakat elinde yeni gösterdiği Mavi beyaz modelde 3,5 numara şiş ve kalın örgü ipi ile denemiş.

Örnek 4 Ters 3 Düz 7 ters 3 düz 4 ters olarak başlanıyor.Örneğin düz yüzüne geçince 4 düz şeklinde gidiyor Örnek Türkçe olarak videoda anlatıldığı için kolay örgü modeli isteyen hanımlar için örneği kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

capraz-harasolu-orgu-modeli-yapilisi
capraz-harasolu-orgu-modeli-yapilisi

Haroşa Çapraz Örgü Şiş Örneği Yapılışı Video İzle

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5074 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*