ÇAPRAZ DÜZ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK

capraz-duz-orgu-modeli-yapimi

Küçük Örnekli Örgü Modelleri-Kolay ve küçük örneklerden oluşan Çapraz Düz Örgü Modeli Düz ve Haraşo örgü modelinden sıkılanlar için Videolu Anlatımlı kolay Örgü Deseni.

Bugün bu örnekten önce yine küçük örnekli fakat Türkçe anlatımlı olarak paylaştığım Pıtırcık Örneği nasıl örülüyor buradan bakabilirsiniz.

Süveter Örmek isteyenler için Arzu hanımdan Türkçe açıklamalı Örgü Bebek Süveteri baştan sonuna kadar tüm detayları ile nasıl Örülüyor buradan bakabilirsiniz.

Jakarlı Örgü Şablonları yerine size Videolu anlatımlı renkli çok kolay Jakarlı Örgü Modeli yine Bugün nazarca örgüleri arasında yer alan modellerden.

Bu örneğin adını ben bilmiyorum ancak yabancılar bu örneğe Çapraz sabit döngü dikişi olarak paylaşmışlar.”Diagonal Fixed Loop Stitch” Ben bu örneği Yan Kaz Ayağı örneğine benzettim. Bu örneğin bizdeki adı nedir bilen arkadaşlar sayfa altındaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirler.

capraz-duz-orgu-modeli-yapimi
capraz-duz-orgu-modeli-yapimi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*